CVCO55BE-2100-2300 Crystek
Артикул
CVCO55BE-2100-2300
Описание
VCO 2200MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, 2200MHz Center Frequency 0.3 V ~ 4.7 V Voltage Controlled Oscillator 0 ±3 dBm -18 2nd Harmonic Typ (dBc)
Image
files/CVCO55BE-2100-2300.jpg
Size / Dimension
0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Voltage - Supply
5V
Frequency Range
2100 ~ 2300MHz
Height
0.150" (3.81mm)
Frequency - Center
2200MHz
Tuning Voltage (VDC)
0.3 V ~ 4.7 V
2nd Harmonic, Typ (dBc)
-18
Icc Max
25mA
Pushing (MHz/V)
2
Power (dBm)
0 ±3
Standard Package
5
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C