CB3LV-3I-125M000000 CTS-Frequency Controls
Артикул
CB3LV-3I-125M000000
Описание
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS, 125 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Image
files/CB3LV-3I-125M000000.jpg
Frequency
125 MHz
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Current - Supply (Max)
60mA
10µA
REACH Status
REACH Unaffected
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)