CCSO-914X3-1000 Crystek
Артикул
CCSO-914X3-1000
Бренд
Crystek
Описание
XTAL OSC SO 1.0000GHZ SNWV SMD, 1 GHz SO (SAW) Sine Wave Oscillator 3.3V - 4-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Oscillators, Осцилляторы
Image
files/CCSO-914X3-1000.jpg
Type
SO (SAW)
Voltage - Supply
3.3V
Function
Frequency
1 GHz
Frequency Stability
±120ppm
Ratings
Height - Seated (Max)
0.210" (5.33mm)
Base Resonator
Crystal
Output
Sine Wave
Absolute Pull Range (APR)
Current - Supply (Max)
35mA
Size / Dimension
0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Standard Package
1
Series
CCSO
Package
Strip
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C