CVCO33BE-2400-2500 Crystek
Артикул
CVCO33BE-2400-2500
Бренд
Crystek
Описание
VCO 2450MHZ 0-3V 7.62MMX7.62MM, 2450MHz Center Frequency 0 V ~ 3 V Voltage Controlled Oscillator 3 ±2 dBm -20 2nd Harmonic Typ (dBc)
Цена
Теги
Image
files/CVCO33BE-2400-2500.jpg
Size / Dimension
0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm)
Voltage - Supply
3V
Frequency Range
2400 ~ 2500MHz
Height
0.079" (2.00mm)
Frequency - Center
2450MHz
Tuning Voltage (VDC)
0 V ~ 3 V
2nd Harmonic, Typ (dBc)
-20
Icc Max
19mA (Typ)
Pushing (MHz/V)
5
Power (dBm)
3 ±2
Package / Case
12-QFN, Variant
Standard Package
1
Series
CVCO33
Package
Strip
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C