CVCO55BE-2400-2650 Crystek
Артикул
CVCO55BE-2400-2650
Описание
VCO 2525MHZ 0.5-8V 12.7X12.7MM, 2525MHz Center Frequency 0.5 V ~ 8 V Voltage Controlled Oscillator 5 ±4 dBm -22 2nd Harmonic Typ (dBc)
Image
files/CVCO55BE-2400-2650.jpg
Voltage - Supply
5V
Frequency Range
2400 ~ 2650MHz
Height
0.150" (3.81mm)
Frequency - Center
2525MHz
Tuning Voltage (VDC)
0.5 V ~ 8 V
2nd Harmonic, Typ (dBc)
-22
Icc Max
33mA
Pushing (MHz/V)
10
Power (dBm)
5 ±4
Size / Dimension
0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Standard Package
5
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C