CVCO55CC-1515-1600 Crystek
Артикул
CVCO55CC-1515-1600
Описание
VCO 1557.5MHZ 0.5-10V 12.7X12.7, 1557.5MHz Center Frequency 0.5 V ~ 10 V Voltage Controlled Oscillator 0 ±3 dBm -15 2nd Harmonic Typ (dBc)
Image
files/CVCO55CC-1515-1600.jpg
Size / Dimension
0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Voltage - Supply
5V
Frequency Range
1515 ~ 1600MHz
Height
0.220" (5.59mm)
Frequency - Center
1557.5MHz
Tuning Voltage (VDC)
0.5 V ~ 10 V
2nd Harmonic, Typ (dBc)
-15
Icc Max
25mA
Pushing (MHz/V)
0.5
Power (dBm)
0 ±3
Standard Package
1
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C